Koka karkasa mājas būvniecība

Pilna cikla koka karkasa māju izgatavošana un uzstādīšana

Starpstāvu pārseguma elementi

Starpstāva pārseguma elementus izbūvē no kalibrētiem kokmateriāliem vai "I" tipa sijām. Ražošanas procesā tiek izbūvēts grīdas apakšsegums, kas nodrošina elementu ģeometrisko nemainību un pilnībā nodrošina nepieciešamo grīdas nesamību.

Ārsienu elementi

Ārsienu konstrukcijas tiek ražotas no kalibrētiem egles koksnes zāģmateriāliem. Ražošanas procesā tiek izbūvēti arī fasādes materiāli, iemontēti logi un viekta to gala apdare.

Starpsienas

Koka rāmis kopā ar plāksni ir ļoti izplatīts risinājums starpsienu jeb iekšējo sienu būvniecībā. Šīs sienas tiek izmantotas telpu dalīšanai. Tās veidotas tā, lai tās atbilstu uguns un skaņas novēršanas prasībām.

Jumta elementi

Rūpnieciski izgatavoti jumta elementi atvieglo ātru montāžu un samazina projekta izmaksas.

Grīdas elementi

Saliekamie grīdas elementi nodrošina ātru montāžu un samazina projekta izmaksas. Šo kompozītmateriālu elementu slodzes struktūra parasti sastāv no fiksētām sekcijām, kas parasti pieļauj brīvu garumu līdz apmēram 6-9 metri grīdas elementiem.

Dizains

Mūsu galvenais aspekts ir sadarbība ar arhitektiem un dizaineriem projekta koncepcijas stadijā, kad strukturālās konsultācijas var palīdzēt definēt arhitektūras nolūku, realizēt telpiskās īpašības, samazināt ražošanas izmaksas un maksimāli palielināt būvniecības efektivitāti.

Autortiesības © 2020 Nordics Building Systems SIA. Visas tiesības aizsargātas.

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle